| alexur0714 a întrebat:

Salut, care este ordinea seriilor inazuma? Abia am terminat Inazuma Eleven GO și nu știu pe care sa o continui

Răspuns Câştigător
| TheSeventhSin a răspuns:

Salut, trebuie sa urmaresti Inazuma Eleven Go: Chrono Stone iar mai apoi Inazuma Eleven Go: Galaxy.
Si nu uita de Inazuma Eleven: Ares no Tenbin si Inazuma Eleven: Orion no Kokuin.
Ares si Orion este un fel de remake la seria originala Inazuma Eleven si sunt doua sezoane foarte bune si cu mult peste Chron Stone si Galaxy.

2 răspunsuri:
| alexur0714 explică (pentru TheSeventhSin):

Mulțumesc mult????????

| TheSeventhSin a răspuns (pentru alexur0714):

Cu drag!