| MariusMarius32123 a întrebat:

Salut.Caut 2 filme. Unul in care un barbat ia un blestem findca nu vrea sa faca dragoste cu o femeie cu 3 sani.Si blestemul consta (Cu orice femeie cu care o sa faca sex a doua zi sa isi gaseasca barbat
Si al 2 lea film consta in niste adolescenti care omoara adulti pentru a fi doar ei. Filmu e vechi l-am vazut acum multa vreme. Mai tin minte din film ca conducatoru era un copil blond

1 răspuns:
| sammy7 a răspuns:

Primul il stiu si se numeste Charlie Talisman, https://www.imdb.com/title/tt0452625/ pe al doilea nu-l stiu