| ZeroȘapteOpt a întrebat:

Salut!
Ce filme asemănătoare cu The Conjuring (le-am văzut pe toate) și Insidious (și pe astea) mi-ați recomanda?
Am mai căutat și văzut și altele in rest, dar parca nimic nu se mai ridica la înălțimea ăstora. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă și The Bye Bye Man (2017)The Unholy (2021), The Wasteland/ The Beast (2021), The Wind (2019) The Sound (2017), Hereditary (2018), The Curse of La Llorona (2019),
The Possession of Hannah Grace (2018), The house of murderers (2019), The Ring etc
Schimbă stilul și vezi dacă-ți plac și alte filme:
Ambulance (2022) sau seria The Purge (2013/2014/2016/2021)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria escape room
Vizionare plăcută

| Anyo1988 a răspuns:

Daca vrei filme de groaza poti incerca deliver us from evil si mai stiu si High Tension ( este frantuzesc dar emrita vazut ) mai erau vreo 2 sau 3 mai vechi dar din panacate nu imi amintesc numele lor si eu am vrut sa le vad dar nu le gasesc ...vizionare placuta

| marin1988 a răspuns:

Nu se ridică la nivelul The Conjuring, dar poți încerca The Rite cu Anthony Hopkins, sau The exorcist (1973), The Amityville Horror și seria Sinister.