| xSNGHOSTx a întrebat:

Salut, cum moare Siggy fiica lui Bjorn din serialul Vikingii?
Nu mă refer la Siggy cea care a fost sotia primului Jarl cel care s-a bătut cu Ragnar

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Siggy, fiica lui Bjorn din serialul "Vikings", moare în sezonul 3, episodul 4, în timp ce încearcă să salveze copiii ei din incendiul care a distrus orașul Kattegat. Ea și-a pus copiii în siguranță într-o barcă, dar a rămas în spate pentru a salva și alți copii, și a fost prinsă în incendiu și a murit. Este un moment tragic pentru personajul ei și pentru familia sa, și are un impact puternic asupra acțiunii serialului.

| IceRope a răspuns:

Cu ochii închiși.