| Negru_Rebeca_2002 a întrebat:

Dacă mă abonez la HBO GO, o lună e gratis, pot urmări o lună serialele si filmele acolo si să mă dezabonez? Aș profita o lună si mă dezabonez, nu cred că ar fi corect, nu? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, poti o singura luna si dupa acel email si alte date cerute sunt banate si nu le mai poti folosi pentru a obtine o alta luna.

| RAY a răspuns:

Lunar isi va trage din cont banii, desigur ca poti refuza apoi dar esti banata in sistem, crezi ca sunt prosti?

| Eugen_Tuduc_1990 a răspuns:

Da Rebeca, se poate, iti faci un cont cu o anumita adresa de e-mail, introduci numarul cardului numele data in care expira si codul de pe spate, card de pe care "s-ar spune ca vrei sa platesti lunar", creezi contul si dupa ce te-ai logat, mergi la setari si te dezabonezi, dar nu mai poti folosi dupa aceea acel card sau e-mail pentru alt cont cu optiunea de o luna gratuita.