| Christian1 a întrebat:

Era un film care se referea la Sfarsitul lumii,de a avut loc rapirea la cer al oameniilor credinciosi, si unu care era preot a ramas in urma si nu stia dece.Si atunci venise antihristul si i-a obligat pe oameni sa-i poarte semnul, si pe la final a dat bombe atomice pe tot globul fiind sfarsitul lumii.
Filmul e cam din anul 99-00-01. Nu stiu sigur.
Astept idei.Multumesc frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi filmul Omen. La ăla mă duce cu gândul, ăla e cel mai bun film care îl poate descrie pe Antihrist.