| MrEvil89 a întrebat:

Salut! Este un film la inceputul caruia 3 sau 4 tipi cu centuri cu explozibil intra intr-un magazin dupa care incep sa se detoneze. Stie cineva numele filmului?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă vrei, îți dau unul cu o scenă aproape identică, de care mi-ai amintit, citind descrierea ta, și s-ar putea să-l îndrăgești mai mult decât cel pe care il cauti tu. Nu-l ignora. :)

Four Brothers/ Patru frați
https://www.cinemagia.ro/filme/four-brothers-patru-frati-12423/

| gabicoo a răspuns:

În film joacă și văru' Ahmed din Kabul?