| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut, imi pot face abonament la HBO cu un card de la CEC BANK?

3 răspunsuri:
| Nicu3000 a răspuns:

Sa fie visa sau mastercard: „Acceptăm MasterCard și Visa. Dacă nu ai niciunul dintre aceste carduri bancare, îți oferim opțiunea de a folosi PayPal."

| Alexis7591 a răspuns:

La CEC BANK, depozitele sunt de 3 6 si 12 luni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti la rds suna i pe ei si intreaba i ei stiu cel mai bine daca poti, oricum in perioada aceasta de virus numai online se pot platii facturile. Si abonamentele tot online din contul tau digi daca esti la digi tv.