| Cristi1414 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme cu vampiri dar care sa fie in stilul seriei twilight?
Nu vreau filme cu vânători de vampiri sau alte nebunii.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Midnight Son (2011),Only Lovers Left Alive (2013),Queen Of The Damned (2002),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night 2: New Blood (2013),Vamps (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Vampire Academy (2014),Rufus (2012),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013)
Seriale:True Blood,TVD, Legacies, Hemlock Grove, Shadowhunters: The Mortal Instruments, From Dusk Till Dawn: The Series

1 răspuns:
| 90210 a răspuns:

Vampire diaries sau true blood, dar pe asta nu l-am vazut, doar am auzit de el