| TheJeyzzi a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda si mi-e un anime bun? Precizez ca imi plac foarte mult anime urile cu lupte cu sabii, prefer ca gen-urile sa fie: aventura, fantezie, supranatural, romantic. Multumesc foarte mult pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Eu iti recomand anime uri vazute de mine care sunt foarte foarte bune, parerea mea, iti las un top cu ce am vazut eu pana acum
-Hunter x Hunter
-Death Note
-Nanatsu No Taizai
-Attack on Titan
-Death Parade
-Vampire Knight
-Tokio Ghoul
-Kuroshitsuji
-Kakegurui
-Devil s Line
-Elfen Lied
-Kimetsu No Yaiba
Sunt sigura ca o sa iti placa
Vizionare Placuta!

4 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Recent am vazut Blade of the Immortal si pot sa iti spun ca este foarte bun si mai putin cunoscut.

| Ineys a răspuns:

Dororo.

| AlexOzy a răspuns:

Steins; Gate
JoJo

| Erik55 a răspuns:

Castlevania