| anonim_4396 a întrebat:

Salut
imi spuneti si mie 2 filme de comedie la care sa rad cu lacrimi....de preferat cu animale, dar toate sunt ok.
cel mai bun raspuns primeste funda

10 răspunsuri:
| BoGdaNNeLLx a răspuns:

American pie de la 1 pana la 8, grows up1 si 2, The Hangover 1 2 si 3
Dupa mine astea sunt cele mai tari

| predescu a răspuns:

Fading Gigolo (2013) Gigolo de ocazie

Regia: John Turturro Cu: John Turturro, Woody Allen, Vanessa Paradis, Sharon Stone, SofiaVergara Gen film: Comedie

Fading Gigolo spune povestea lui Fioravante (Turturro), care se hotărăşte să devină un Don Juan profesionist pentru a face rost de banii necesari prietenului său, Murray (Woody Allen). Cu Murray pe post de "manager", cei doi sunt repede prinşi în mrejele amorului şi ale banilor...

La grande bellezza (2013) Marea frumuseţe

Regia: Paolo Sorrentino Cu: Toni Servillo, Sabrina Ferilli, Carlo Verdone Gen film: Comedie, Dramă

Filmul prezintă povestea unui scriitor aflat în pragul bătrâneţii, Jep Gambardella (Toni Servillo), care rememorează tinereţea lui plină cândva de pasiuni, atunci când priveşte oraşul Roma ca un melanj de figuri politice, artişti, femei din înalta societate, intelectuali, chiar şi delincvenţi...

P.S. sunt comedii din 2013 nu stiu daca sunt la tv dar sigur sunt la cinema sau pe net. Sper ca te.am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! :-)

Producatorii

Liar, liar!

| zHeArTz a răspuns:

Ted
That's My Boy
Project X
Don Jon

| iuyugu a răspuns:

Singur acasa 1 si 2
laughing)))))))))) Funda?

| meota a răspuns:

Acasa 3 sau s-a furat mireasa. Eu am ras pana am cazut din pat cu lacrimi.

| Krixxus a răspuns:

Le stiu... nu toate dar majotitatea le stiu

| Krixxus a răspuns (pentru iuyugu):

Le stiu

| Krixxus a răspuns (pentru meota):

Le stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Doua pupeze albe
-Placinta americana
-Ace Ventura:chemarea naturii
-Cum se cuceresc barbatii?