| Vlad_Razvan_1999 a întrebat:

Nu stiu ce serial sa incep, am inceput Person of Interest, am auzit ca e misto, nu zic nu, insa am impresia ca e pe cazuri, un episod un caz.cei care l-au urmarit..este adevarat, nu? laughing iar mie nu prea imi plac genul asta de serial, imi plac cele cu suspans, suspans pe intregul sezon, nu doar in fiecare episod in parte, imi plac cele cu legatura intre episoade etc Ati inteles voi, am vazut Dexter, Got, Prison Break, Breaking Bad, 24. Ceva sugestii de seriale bune, dar cu continuitate intre episoade, nu conteaza genul? Multumesc! Iar cei cu Person of Interest, sa-mi raspundeti la intrebartea de mai sus plzz laughing)

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Taken
Lucifer
Wayward Pines
The Mentalist
Suits. Ultimele doua sunt tot pe cazuri, dar merita vizionate.

| Vlad_Razvan_1999 explică (pentru Sn4k3):

Ok mersi mult, o sa tin cont in decizia finala rolling on the floor