| TomyBrave2019 a întrebat:

[Pe Netflix]
Eli este următorul film din seria Hill House sau este doar un alt film și + el se va face un film care se va numi "Hill House 2" sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Vrei sa spui urmatorul sezon, si nu are nici o legatura cu The Haunting of Hill House. Sezonul 2 o sa mai aiba numele de The Haunting of Bly Manor si o sa apara cel mai probabil anul viitor pe vremea asta.

5 răspunsuri:
| IonutSiAtat92 a răspuns:

Habar n-am.

| TomyBrave2019 explică (pentru IonutSiAtat92):

Um...daca nu stii nu raspunzi...

| TomyBrave2019 explică (pentru Sn4k3):

Va fi alta casa bantuita? Am inteles ca va fi in aceeasi casa. In fine... mersi. Deci Eli este doar un film cred nu un serial dar e ciudat ca se intampla tot acolo... Oricum urmatorul sezon va fi bun daca va semana cu primul.

| TomyBrave2019 explică:

Nu...
Bine ca n-ai zis : Habar n-am. Funda?

| Sn4k3 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Da, alta casa, alta poveste si alte personaje. S-ar putea cativa din actori sa se reintoarca pentru alte roluri, dar nu se stie.