| deathproof a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog la ce film de groaza sau romatinc as putea sa ma uit cu prietena mea.

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

House of wax
Paranormal activity
Step up
Piranha 3D
Good luck Chuck
Funda?happy

8 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poftim un film cu vampiri farte inspaimantator
http://www.filmeonline.me/blade-1998-film-online.html
sau daca nu uitate la fenomene stranii

| noktambul a răspuns:

Lasa vizionatul filmelor pentru cand o sa fiti amandoi la pensie! Baga-i mana in chiloti, da-ti jos pantalonii, si sa vezi pe urma film romantic si de groaza laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PufulethePuffy a răspuns:

SherKan19, sunt 3 parti a patra parte va aparea in decembiewinking

| dianaaxd1 a răspuns:

The Ring 1 si 2 :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlie st. Cloud sau Barfuss
Vizionare placuta...

| piticka a răspuns:

Romantik nu stiu daca vrei groaza stiu 2 pe care le-am vazut shimi plac... wake wood si the unborn

| AndreeaDragutatha a răspuns:

Twalight...