| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Stie cineva daca pe Netflix este tot sezonul 3 din La Casa De Papel?
Pe google am gasit doat 8 episoade din sezonul 3 si am inteles ca mai lipsesc 2 sau 3.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Este tot. Doar 8 episoade au fost produse, va urma si sezonul 4, probabil in 2020.

| Yurisa a răspuns:

Eu ma uit pe filmeserialeonline. Au traduceri bune si calitatea faina

| Sn4k3 a răspuns:

Foloseste si tu imdb sa vezi cate episoade are.
https://www.imdb.com/title/tt6468322/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

| Darky000 a răspuns:

Sunt doar 8 episoade in total din sezon-ul 3. Din La casa de papel. Uita-te pe alt site, nu merita sa iei Netflix, daca il gasesti pe google.