| franciscintaiul a întrebat:

Salut TPU, Am găsit pe Instagram un clip. Sper să vă apară ce vă trimit pe link: https://www.instagram.com/......wJHEVPNrE/
În clip este justiția cu o balanță în mână. adică asta ar trebui să apară. este ceva foarte deep. Mai aveți clipuri de genul ăsta? Am mai văzut odată un clip tot ceva de genul. Semăna izbitor cu cel din link. Dar din păcate nu-l mai găsesc.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna. Deci vrei sa mai gasesti clipuri care blameaza capitalismul, razboaiele etc pentru starea jalnica in care se afla democratia, sistemul economic si mediul inconjurator, sau? Eu cam asta am inteles. Dar nu ai explicat ce inseamna deep si cum interpretezi tu.