| SevrajBoy a întrebat:

am nevoie sa ma ajutati sa imi aduc aminte numele unui film. L-am vazut acum 2-3 luni pe ProTV.

Era vorba de un numar de 4 sau 5 "copii" care aveau ca parinti oameni bogati si importanti, ei (copiii) din cate imi aduc aminte erau pasionati de jocurile pe calculator cu impuscaturi si ajung de dau spargeri mari impreuna. Imi aduc aminte ca joaca si Jackie Chan cu rolul de un ofiter si un prieten care "se da politist" si e singurul care-l ajuta in rezolvarea cazului cu acesti 4 tipi. Singura scena care mi-o amintesc e cand ajung in interiorul unei cladiri si Jackie Chan cheama parintii fiecarui puradel, unul din ei chiar vrand sa inceteze cu jafurile si cand sa ajunga la parinti este impuscat e "seful bandei".

Cel care imi zice filmul primeste funda, multumesc mult pentru ajutor! happy

Răspuns Câştigător
| Clouds a răspuns:

Buna...se numeste ''politist la ananghie'' sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Dap asa se numeste e super filmul.

| SevrajBoy explică:

Va multumesc amandurora, totusi fundita a primit-o Clouds pentru ca a raspuns prima. In orice caz multumesc! D: