| Narutoman a întrebat:

Salut tpu.as vrea ai eu niste anime gen Tokyo ghoul si o mica descriere.
As mai vrea ai niste anime cu vampiri sau ceva de genul asta.dar important este sa fie cu lupte

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand Vampire Knight și Hellsing.

| MeForeverAlone a răspuns:

Eu nu am văzut prea multe seriale la viața mea, dar dacă vrei unul cu sânge, omoruri, lupte pe viață și pe moarte îți recomand Btooom.
Pe youtube îl găsești doar în engleză, așa că caută-l pe un site de anime.
Doar că la început sunt și câteva violuri așa că dacă vrei să sari peste faza asta sari ep 1 și ep 3.
În rest mai știu Sword Art Online, dar nu e la fel ca primul. E puțin mai slăbuț, dar are bătăi și lupte.
Baftă!