| xMentholx a întrebat:

caut si eu un film serial gen: Teen Wolf (Un Varcolac Adolescent), dau fundita, multumesc mult :*

4 răspunsuri:
| Toshii a răspuns:

Salut, ai putea sa te uiti la TVS ( the vampire diaries ) sau la supernatural ( fantome etc si niste detectivi tineri )

| BadCat a răspuns:

The imposible(paradisul spulberat).Are doua parti.

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Lost Girl
True Blood
The Originals (când va apărea, în toamnă)
Hemlock Grove (un gen de Twin Peaks, dacă ți-a plăcut acel serial)

| xMentholx explică:

Hmm, sunt frumoase si alea dar mai astept pareri, nu stiu un serial care sa-l vad cap coada, nu sa stau sa astept urmatoru sezon in 2014, daca ma intelegeti. Imi plac serialele astea gen: Teen Wolf, Da Vincis Demons, Beauty and the Beast, Arrow, Prison Break, Spartacus etc. Ceva gen cel mai prostut din curtea scolii ajunge cel mai bun printr-un miracol, sper ca intelegeti ce vreau sa spun, multumesc anticipat!