| Marian071 a întrebat:

as vrea si eu un serial gen teen wolf, o mica descriere: sa fie un adolescent muscat de varcolac si el sa nu stie cum sa se controleze si il invata alt varcolac si adolescentul sa devina din beta in alpha

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, asemănare în general cu Teen Wolf, mai vezi și TVD (există în parte și vârcolaci printre vampiri, etc) altele cu vârcolaci, dar nu cu adolescenți:Bitten (2013),Lost Girl, The Originals, True Blood, Being Human și From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents)
P.S.Scuze,ți-am mai răspuns,am observat mai pe urmă asta.N-are rost să șterg răspunsul, așteaptă și tu altele.