| donnie112 a întrebat:

Ce filme cu mafia, gem The Godfather, American Gangster etc. au mai apuarut si ce urmeaza sa apara?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Attomm98 a răspuns:

Un film foarte tare cu gangsteri pe care l-am vazut de curand la cinema este: ELITA GANGSTERILOR (Gangster Squad sau ceva de genu).

A aparut parca prin Ianuarie sau Februarie (eu atunci l-am vazut) si banuiesc ca il gasesti foarte usor pe net, dar eu nu pot sa iti dau site-urile pentru ca o sa fie moderat mesajul. Daca vrei imi dai un pm.

Sper ca te-am ajutat!

Funda? happy

2 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Road to Perdition
Scarface
Donnie Brasco
Gommora

| supermarketuldefilme a răspuns:

Pentru cei care obisnuiesc sa vizioneze filme sud-coreene cu subtitrarea in limba engleza recomand filmele avand 'mafia' ca tema principala recomand:
seria Marrying the mafia
A bittersweet life
A love
Ms. Socrates