| raducosmin a întrebat:

Stiti ceva filme despre Mafie? gen Mafia Ruseasca, cea Italiana, Franceza chiar.sau chiar despre Mafia pariurilor...nu ma luati cu The Godfather...

Răspuns Câştigător
| StubblyTooth a răspuns:

Aha, pai ar fi ceva ce vrei tu, uite asta "Il capo dei capi" dar e lung, e din 6 episoade si prezinta viata mafiotului italian Toto Riina

2 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Stiu eu o gramada si bune pentru ca si mie imi plac filme despre mafie. Uite aici cele mai bune :
Donie Brasco
Goodfellas
Once upon a time in America
Leon
Hoodlum
The Departed
si ar mai fi, dar astea mi-au placut cel mai mult

| raducosmin explică:

Hmm nu e chiar ceea ce cautam eu astea fac oarecum referire la America si Gangsteri.eu vream cu ceva mai european. poate ceva documentare :-D