| andiceasu95 a întrebat:

Salut TPU, cum pot rezolva problema "the media could not be loaded either because the server or network failed or format is not supported" de la server-ul Netu

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Verifici numele si extensia fisierului, sa fie corecte (doar alfabetul englez + cifre 0-9), marimea fisierului (daca este mai mica decat ceea permisa pe server).
2. Daca ai verificat cele de mai sus si mesajul apare in continuare, atunci astepti cateva minute /ore si incerci din nou.
3. Daca nici atunci nu merge, atunci verifici din nou cele de la (1).