| Octavian199 a întrebat:

De ce imi apare The Media Could Not be Loaded, Either Because the Server or Network Failed or Because the Format is Not Supported cand ma uit la niste filme online?

Răspuns Câştigător
| SorinelCopilu a răspuns:

Fa asa stergeti istoricul din cache instaleaza un alt browser si instaleaza Adobe flash player, Adobe air, Adobe shockwave player si cand te urit verifica si semnalul de la net daca ai laptop incearca conexiune prin cablu e mult mai buna si sigura
si incearca sa scoti toate programele din bra sa nu ruleze nimic ca procesorul sa lucreze cat mai bine
sper ca te-am ajutat.

| Octavian199 explică (pentru SorinelCopilu):

Era de la flash player si celelalte. Netul e bun.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Pai, ai raspuns singur... instaleaza driverele respective.