| IulianFlorentin a întrebat:

De mult caut un film care este destul de vechi, in care apare Jet Li. Este vorba de un sat care este atacat de teroristi. Tot ce tin minte este ca Jet Li reuseste sa se ascunda si sa incerce sa preia controlul satul prin omorarea teroristilor. Inca un lucru mai tin minte, este o secventa in care la radio se pune o molodie(sau un imn) iar ostaticii incep sa-l cante si sa ii atace pe teroristi. Va rog frumos sa ma ajutati sa gasesc filmul, multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te ajut cu filmul, dar să știi că nu a jucat Jet Li. Doar seamănă puțin cu el... :)

BORN TO FIGHT (2004) // Kerd ma lui (titlul original)
http://en.wikipedia.org/wiki/Born_to_Fight_(2004_film)

20 răspunsuri:
| Tian44 a răspuns:

Urmaresc, tin minte happy l-am vazut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începe cu m, te las să cauți leneșule. Zici că Jet Li a făcut 3000 de filme, puteai și tu să cauți. Leneși mai sunteți... straight face

| IulianFlorentin explică (pentru anonim_4396):

Vai dar iti mulltumesc pentru "ajutor". Si nu, nu corespunde vreun film cu h sau cu m cu ce am descris mai sus. Si crede-ma ca am cautat aproape toate filmele si nu l am gasit.

| IulianFlorentin explică:

Nu esti decat pustan care vrea sa se dea mare pe o platforma ca aceasta. Stai linistit baiatul meu ca am cautat si nu e acela filmul. Si lasand subiectul la o parte, imi pare rau de tine si de comportamenul tau de 2 bani. Ma critici pe mine insa tu esti ala care a dat un raspuns cu totul eronat la intrebarea mea. See ya.

| IulianFlorentin explică:

Deci, stie careva filmul sau discutati cu totul altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Aoleu, te-ai supărat că te-am criticat... Eu așa știam, că ăsta-i filmul, mă p**.
Dacă vrei să te ajute cineva dă și tu mai multe detalii.

| IulianFlorentin explică (pentru anonim_4396):

Cred ca am fost destul de explicit. Actiunea se petrece intr-un sat, nu intrt un oras cum este in filmul high risk. Am mentionat despre melodia de la radio care cred eu ca e mai tinuta minte scena din film. Deci problema e la tine ca tu nu esti atent la detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost doar o glumă. Îți doresc toate cele bune în viața, ai nevoie de asta.

| IulianFlorentin explică (pentru anonim_4396):

Vai dar iti multumesc de "gluma". Pe bune, alta scuza nu ai gasit? Te rog sa nu mai scrii aici pentru ca eu am cerut un raspuns la intrebare, nu balacareala ta si insultele tale.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu ma bag in raspunsurile tale
sigur, cand raspunzi de unul singur la tine acasa, nu ma bag

iar cand injuri de mama sau de sora, IN PUBLIC, nu e gluma, EVAH

@IulianFlorentin in general daca nu ti se raspunde la asa o intrebare intr-o ora, rar mai primesti raspuns, iar "noi" discutam de cat de tampiti sunt unii ca injura ca, chiorii, in loc sa pufneasca in ras, cand e clar ca cineva face katerinka

totusi, se pare ca am intrat pe link dar am fost destul de aiurit sa nu il postez aici
https://www.imdb.com/name/nm0001472/
astea sunt toate filmele lui Jet Li
fiecare are o descriere (google translate daca nu stii engleza), efectiv pui link-ul in loc de cuvintele pe care vrei sa le traduci, sau instalezi extensia de google translate
asa ca daca, chiar TE DOARE sa aflii, ia fiecare film pe rand pana cand il gasesti pe ala care il cauti;)

| IulianFlorentin explică (pentru JicaContra):

Sa stii ca pana sa vin aici, am cautat peste tot pe imdb insa nu am gasit nimic

| JicaContra a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Atunci trebuie sa iti spun ca memoria iti joaca feste
mi s-a intamplat si mie... s-ar putea efectiv sa nu fie vorba de Jet Li, ci de alt actor de actiune

CREDE-MA, s-au facut teste extinse relativ la cat de juridic corect sunt martorii oculari, si s-a demonstrat nu ca pot fi pe dinafara ci ABSOLUT PE DINAFARA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Cică eu nu sunt atent la detalii, cică apare Jet li în film. ))
Nici un film nu ști să cauți, vai vai vai.

| IulianFlorentin explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc din suflet. Macar o persoane din cele care au comentat au avut respectul si inteligenta sa se axeze doar pe raspuns si nu pe altceva.

| IulianFlorentin explică (pentru anonim_4396):

Eu nu stiu ce tot mai cauti aici. Probabil ca atunci cand ma uitam eu la acest film, tu nu erai nici nascut. Evident ca nu mai stiu toate detaliile ca este un film vechi si nevazut de cel putin 10 ani, si acel personaj seamana foarte bine cu Jet Li. Ca veni vorba de film, tu esti ala care mi-a zis de un film care nu are sens aproape deloc cu ce am scris eu in descriere. Ma intreb, oare ai citit ce am scris acolo sau doar ai vrut sa te bagi in seama ca altceva nu ai ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Nu am ce să-ți spun, ți-am răspuns cum am considerat eu că trebuie să-ți răspund.
Azi nu am avut ce face și am crezut că am dat peste un alt imbecil care pune întrebări în loc să caute, data viitoare când o să dau peste un alt imbecil o să-i răspund exact la fel.
Dar am contribuit și eu la răspuns, dacă nu eram eu nu devenea întrebarea populară și foarte probabil flores nu ar fi văzut-o, mulțumește-mi și treci mai departe.

| IulianFlorentin explică (pentru anonim_4396):

La fel sa la raspunzi si altora care au cautat un anume film si nu l au gasit. Ca sunt lenesi, ca mananca shaorma etc. Nu am de ce sa iti multumesc pentru ca nu m-ai ajutat cu absolut nimic. Incheiem discutia. Salut si toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Te-am ajutat stai chill, și totuși e mai decent să închei eu discuția.
salut

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

TREBUIE sa ai ultimul cuvant?!? NU?!?
OBSEDATA mica!

| aumih16 a răspuns:

Nu e jet li! e unul care seamana cu el!