| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarata secventa cand Bambi sta langa mama sa moarta si este de sange? Va rog sa-mi spuneti ca am uitat originalul

Răspuns Câştigător
| HansCristian123 a răspuns:

Salut, in filmul original nu a aparut nici o secventa in care bambi aparea langa mama sa moarta, ci doar momentul cand s-a auzit un sunet de arma

7 răspunsuri:
| TOMMYCASH a răspuns (pentru HansCristian123):

Multumesc,ca mi-a fost dor de nostalgie, si chiar am vrut să stiu, sincer nu puteam dormii daca nu aflam, crede-ma.

| HansCristian123 a răspuns (pentru TOMMYCASH):

Cu placere, si eu ma mai uit din cand in cand la desene vechi, prefer sa vad acele desene decat ce apare acum la stiri, pe yt etc.

| TOMMYCASH a răspuns (pentru HansCristian123):

Asa mă doare că copiii ratati in ziua de azi fac misto de astfel de desene vechi si a fost o capodoperă cand eram mic..si acum e dar parca pe nimeni numai aud ca vorbeste despre asa ceva...

| HansCristian123 a răspuns (pentru TOMMYCASH):

Generatia noua asculta muzica rap, mergi pe strada vezi copii cum isi baga in toti si in toate, asculta muzica +18, nu mai exista fericirea ce se gasea inainte doar prin niste jocuri afara sau desenele pe le vedeam cu parinti, chiar si cu parinti le priveam!

| TOMMYCASH a răspuns (pentru HansCristian123):

?
Țin minte cand aveam un windows xp si jucam Tarzan sau ce mai apucam, dar crede-ma că as fi dorit să nu existe atata tehnologie pe motiv ca toti prostii o folosesc pentru rau(plozii de copiii de pe internet) din pacate vom trai asa cu amintirile astea negre dar fericite...

| Sonia822 a răspuns:

E o replica in care apare langa ea, si are sange la cap, si originalul unde e sange in iarba. Sunt mai multe filme cu bambi, nu stiu la care din ele te referi ca fiind originalul. Le poti gasi pe Youtube insa...

| Bizon95 a răspuns:

Este Disney
e foarte mult ca sunt scene triste
NU exista scene morbide in Dinsey, NU AU EXISTAT NICIODATA!