| aqumarinbleu a întrebat:

Este careva dintre voi care se uita la seriale/filme coreene? eventual japoneze?. daca este cineva, mai stiti cumva seriale de gen,, k-pop extreme survival,,?

3 răspunsuri:
| Barbielovesu a răspuns:

Dream high, dream high 2, you're beautiful, shut up flower boy band, heartstring.

| pitik36 a răspuns:

Poti sa te uiti la :
Dream high (sunt 2 sezoane dar sunt diferite )si Heartstrings si Shut up flower boy band cam atat stiu asemanator.
Dar daca nu le-ai vazut trebuie neaparat sa le vezi big grin Fugitive plan B (e genial big grin )sau la Goong si Goong S si la Gu family book si The Heirs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heartstrings