| DeeyuAndrei a întrebat:

M-am îndrăgostit de Game of thrones, și o să mor pentru că se va termina în curând crying((.
Ce alte seriale mai există asemănătoare cu Game of thrones, oricum nici unul nu va mai fi la fel...
Mersi!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Singurul care mi s-a parut asemanator a fost TWD si daca-ti place uita-te dupa si la Fear The Walking Dead, e un spin off.
Alte seriale bune, dar cu alt tip de actiune:
Lost
Suits
Supernatural
Wolf Creek (slasher/poti sa te uiti la filme intai)
Lucifer
Helix (virus)
The Mentalist
Wayward Pines
Prison Break
Partea buna e ca o sa mai apara spin off-uri din Game of Thrones, deci nu o sa se termine, partea proasta e ca mai dureaza pana o sa apara.

| Lioana a răspuns:

De asta nu-mi place mie sa ma uit la seriale. Creeaza dependenta.

Răspuns utilizator avertizat
| mastadont a răspuns:

Dacă îți place așa de mult poți încerca să citești și cărțile.