| SucDăMere a întrebat:

Pentru cei ce au văzut Prison Break, presupun ca ați mai cautat seriale exact ca el, sau similare, trebuie sa recunosc, e prea bun! Păcat ca nu se mai continua seria!
Aş vrea seriale cat se poate de asemanatoare cu el.

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Am fost un mare fan au si familia mea al acestui serial. Iti recomand altul chiar daca nu asemanator, dar la capitolul suspans, intorsaturi de situatie, absolut realistic, mari sanse sa devii fan este Peaky Blinders. Daca l-ai vazut sa-mi spui ce nota ii dai.

3 răspunsuri:
| edy423 a răspuns:

Prison break va mai avea in sezon, au confirmat cei de la fox
Breaking daca nu l ai vazut (foarte bun)

| SucDăMere explică (pentru edy423):

Breaking Bad?

| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
Peaky Blinders
La Casa de Papel
Sherlock
Narcos
Breaking Bad
Luther
The Blacklist
The Mentalist
Jack Ryan