| Nedelcu_Cristian_2001 a întrebat:

Salutare. Am văzut că unele filme Marvel (si nu numai) sunt pe Netflix, dar mie nu îmi apar. Cum as putea sa le vad?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Netflixul Romania are un calup de filme diferit de restul lumii, fiindca plateste diferit licentele de difuzare ale filmelor.
De altfel nu doar Romania este asa, ci fiecare tara.
Eu am Netflix Australia, dar am si VPN si pot vedea filmele care nu le vad in Australia, mutandu-ma pe America sau Canada.

3 răspunsuri:
| SataniccBichh a răspuns:

Probabil le au scos daca nu le mai gasesti, dar daca vrei sa te uiti la ele, pur si simplu uita te la ele pe net.

| Ardelean_Alexandru_1972 a răspuns:

Marvel este titlul filmului sau gen de film pentru ca si eu am Netflix si o sa incerc sa caut sa vad daca si la mine tot aceeasi poveste este.

| Nedelcu_Cristian_2001 explică (pentru Ardelean_Alexandru_1972):

Vreau sa ma uit la filme precum:Căpitan America Civil War, Gardienii Galaxiei 2, Ant-man, Avengers Endgame, Căpitan marvel...