| AlleXuSS a întrebat:

Salutare.
Am vazut si eu un serial mai demult doar ca nu m-am mai uitat un timp si i-am uitat numele asa ca tot ce mai stiu e o faza penibila.
Era un tip taximetrist(un fel de zeu sau ceva de genul) si cica ar fi fost puțini care ar fi fost "zei" dar aveau nu stiu ce puteri speciale(ochii lor erau in flacari)asa ca purta mai tot timpul ochelari...de soare.
Un tip care isi dorea si el aceasta putere voia si el si cica se putea lua doar daca faceau s*x.(mi se pare o prostie dar chiar asa era).
Cam asta e tot ce-mi mai amintesc, am vazut mai multe dar nu-mi mai amintesc. Stiu sigur ca era ceva serial.
Nu am scris nimic la mişto de asta rog sa nu ma luați peste picior, cine stie sa lase comm cine nu si are chef de caterinca ieftină sa se abțină. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

American Gods. E fain serialul.

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

South Park oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva tom si jerry. Taximetrist cu ochii in flacari, si purta ochelari de soare sa nu i se vada flacarile.
pare genuine. La ce prostii va uitati?
cand a fost ultima oara cand ai vazut un taximetrist cu ochii in flacari, si cu ochelari de soare, ca sa ascunda faptul ca ii ardeau ochii?laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Îl chema Nelu Curca pe taximetristul ala laughing

| Adry05 a răspuns:

American gods?

| Raven a răspuns:

American Gods, era ifrit (djinn), vezi scena
https://www.youtube.com/watch?v=BdoQSQt_1PY

| AlleXuSS explică (pentru Sn4k3):

Da ala e mulțumesc!

| AlleXuSS explică (pentru anonim_4396):

Nu prea circul cu taxiul deci nu stiu dar pot sa te asigur ca daca fluturi una de 100 in fața unui taximetrist o sa inceapă sa ii sclipeasca ochii mai rau ca in filmu ala?