| wope a întrebat:

Salutare, recent am vazut si eu toate filmele Harry Potter si Lord of the rings/the hobbit. Nu prea m au atras inainte, dar acum mi am schimbat total parerea si mi se par geniale. Imi poate recomanda cineva un film in genul acestora?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Poate îți plac și astea două, din gama Harry Potter. Acțiunea se petrece înainte de Harry Potter.
"Animale fantastice și unde le poți găsi"
"Secretele lui Dumbledore"

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu as pune seria Lord of the rings pe acelasi loc cu harry potter, dar ca sa iti raspund la intrebare arunca un ochi pe aceasta lista https://collider.com/movies-like-lord-of-the-rings-best-fantasy-films/

| AlyRO a răspuns:

1. Gladiator
2. Pan's Labyrinth
3. Kingdom of Heaven
4. The Hunger Games
5. King Arthur: Legend of The Sword
6. Warcraft
7. The Chronicles of Narnia
8. The Golden Compass