| Bogdan3l123 a întrebat:

Salutare TPU, astazi as vrea sa descarc sau sa cumpar soundtrack-ul serialului Vlad de pe protv si as vrea sa stiu daca vreunul dintre voi stie de unde as putea face rost de asta? *muzica din Vlad e prea faina si as vrea sa o ascult separat*; multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Jouliete a răspuns:

Eu in general imi iau muzica printr-o aplicatie numita Snaptube, si fiindca acea aplicatie seamana cu youtubul, intru in ea si scriu o melodie si imi apare exact ca pe Youtube si o pot descarca drept melodie, dar si ca videoclipdaca imi doresc. Iti sugerez sa iei aplicatia si sa scrii melodiile acolo si dupa sa le descarci. Eu o am de mult timp si e chiar buna ca pot lua cam orice soundtrak sau melodie care imi place.
Uite link de unde poti descarca aplicatia:
https://www.snaptubeapp.com/ro/