| NaturalLl a întrebat:

V-a placut Miami Bici? In caz că nu v-a placut, ce mai exact nu v-a placut?

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De ce nu au filmat la noi pe litoral?

| Adry05 a răspuns:

Mega previzibil, faze exagerate în mod penibil, final clișeic de filme romantice americane
a avut și câteva momente semi amuzante și nu e chiar un dezastru la care să înjuri că ți-ai pierdut timpul dar nici nu l-aș recomanda.

| Adry05 a răspuns (pentru aditimus):

„miami" îți spune ceva? Nu, nu e vreo prescurtare de la Mamaia

| mgtow a răspuns:

Plictisitoare serialele

| Anonim1447799 a răspuns:

Când auzi ca e facut de români îți trece cheful sa te uiți!

| ConnorRK800 a răspuns:

Poti trai, dar nu pentru mult timp.

| aditimus a răspuns (pentru Adry05):

Se putea gasi o solutie.

| Adry05 a răspuns (pentru aditimus):

Daaa și după comentați că hăhă ce amărâți zic de miami bici și filmează în România. foarte bine au procedat cum au făcut cu filmările, vorbești prostii cu filmatu în ro, n-avea niciun sens, exceptând scenele filmate acasă.

| anamaria82726 a răspuns:

Mai, filmul e caterinca. E genul care este mult mai bun cand il vezi cu prietenii. Si nu mi-a placut in mod special cum abordeaza unele situatii. Dar e ok filmul, e modern

| unknown12 a răspuns:

Am fost la cinema cu prietenii la el, a fost destul de ok atunci, am ras. Însă acum când l au adăugat pe Netflix, m-am plictisit rău de tot. nu e un film pe care sa îl vezi a doua oara, cred eu.