| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, voiam sa va intreb daca exista într-adevăr un film cu buburuza si motan noir care va aparea în 2019 sau 2020.Eu nu stiu ce sa cred sunt foarte confuz. Unele site-uri spun ca exista, altele nu.
Poate imi puteti oferi voi informatiile necesare.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

"Care va apărea în 2019 sau în 2020" - suntem în 2024 amice. În ce peșteră locuiești și de câți ani hibernezi!

| vlllaaddd a răspuns:

Ce caterinca e gabico asta laughing rolling on the floor mor cu el

| Samus a răspuns:

Este un film Cu buburuza și motan noir făcută în 2023 și nu cred că are dublare în română