| ANNOMALY a întrebat:

Salutare. Vreau o recomandare de un film/serial horror pe Netflix. dar când spun horror chiar doresc să se încadreze cu bine în această categorie asfel încât să "nu mai dorm la noapte"... puteţi menţiona şi altele care nu se află pe această platformă în cazul în care sunt extraordinare. vazut pana acum: toata seria conjuring, ring, insidious, scary movie, paranormal activity, saw, lights out, autopsiile, shinning, etc etc. Dau funda pentru ceva execrabil de bun de la cineva care chiar e în domeniu si cunoaste bine diferenta dintre horror si poveste de adormit, halloween fericit!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pe Netflix:
Deliver Us From Evil
The Rite
Oculus
Creep
IT
The Haunting of Hill House - serial

Altele:
Sinister 1, 2
The Exorcism of Emily Rose
Ouija: Origin of Evil
The Collector
Rec 1, 2
The Visit
The Babadook
The Taking of Deborah Logan

| Aandreei a răspuns:

Scuze că v am deranjat! dar nu trimit filme, documentare, cu criminali care omoară... Dacă nu vreți să rămâneți traumatizați pe viață?