| SilentRain a întrebat:

Se merita sa fac abonament la Netflix?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti pasionata de seriale Da, daca esti pasionata de filme NU

| Frank51 a răspuns:

Daca esti consumator de filme si seriale evident.

| Adry05 a răspuns:

Sunt ceva mai ok pe partea de seriale, filmele majoritatea is proaste, am facut eu o lista cu filme si seriale de pe Netflix care merita vizionate:
https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-bune-pe-netflix-15249/

| christine99 a răspuns:

Daca nu ai VPN si un antivirus bun, da merita. laughing Sau daca esti pasionat de un serial de-al lor si vrei sa ii sustii financiar.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai timp să vizionezi tot ce îți oferă ei.

| baru a răspuns:

Daca ai timp de TV. da!

| FaraNume1245 a răspuns:

Dacă preferi să vezi episoadele noi din seriale "la zi", atunci da. Altfel, ai alte metode de a te uita la ele.

| IonutCG90 a răspuns:

~Bună ziua căciulă că stăpâna n'are gură~ Da, merită dar doar dacă urmarești, eu de exemplu prefer să nu dau 50 lei lunar sau cât se dă, pentru a vedea un film pe săptămână. Dacă vreau să văd film, văd momentan pe HBO GO, am câteva seriale acolo. In rest, toate bune si frumoase, as vrea sa fiu eu stalkerul tau daca se poate. Daca imi permiti;