| AlexFCSB1986 a întrebat:

Seriale/Filme care merita vazute!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Seven Seconds (mini-serie),Marcella,Mayans MC,Animal Kingdom,Altered Carbon,The Sinner,The Missing, La casa de papel, Hotel Beau Sejour, The Gifted, The Crossing, Falling Water, Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville, La Mante (The Mantis 2017) // Filme; Please Stand By (2017),California Dreaming (2017),Natural Selection (2016),The Student (2017),Children Of The Night – I Figli Della Notte (2016),American Pastoral (2016),American Animals (2018),Carrie Pilby (2017),Revenge (2017),Anon (2018),California (2015),The Swap (2016),Jonathan (2018)

| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
GoT
Suits

| User23434 a răspuns:

Prison Break, Orange is the new black, American pie(toata seria merita vazuta), Eroii de la Termopile, Project X. Daca mai vrei lasa un mesaj.