| Jackpot2 a întrebat:

Seriale și filme bune pe Netflix! Dau fundă pentru cine scrie cât mai multe sugestii!

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Nu-mi pasă de fundă, n-o să scriu neapărat multe, ci o să mă axez pe cele care personal, mi s-au părut foarte bune.

Dark, The OA (astea două mi-o dat un mindfuck total, love these) Queen of the south, The 100, Prison Break, Outlander, Sherlock, Mind hunter, Orphan Black.

4 răspunsuri:
| Swetlly122 a răspuns:

Miracolul din celula 7. Vizionare plăcută și da mi funda. Pwp

| Dey15 a răspuns:

Seriale coreene sunt cele mai bune. Poti incepe cu My love from the star, Descendants of the sun, sunt preferatele mele. Le-am vazut de 2 ori si nu m-am plictisit deloc. Filmele care mi-au placut (americane): Get Smart, Jumanji Welcome to the Jungle, The Greatest Showman, etc.

| aumih16 a răspuns:

Nu prea ma uit pe Netflix!

| Ladybugkhjh a răspuns:

Seriale - Insatiable, the vampires diaries, elite?, la casa de papel, the end of the f***ing world, i am not okay with this, o serie de evenimente nefericite, stranger things,, friends
Filme - secret obsesion, cealaltă Missy, e vina vinului, mame si nu numai, matilda, naked, life as we know it, iubeste casatoreste-te repeta, cand ne-am cunoscut, miracolul din celula 7, ted.
Sper ca te-am ajutat❤️