| Antonia981 a întrebat:

Serialul Pariu cu viata o sa fie mereu doar lunea? straight face Nu o sa se schimbe?

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Super serialul happy.Ar fi frumos daca ar fi mai multe episoade pe parcursul saptamanii.Eu tot sper sa se schimbehee hee, nu prea am rabdare...

3 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Nu se va mai schimba

| bkb300 a răspuns:

Nu se stie inca daca o sa se schimbe sau nu eu presupun ca nu.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Nu cred ca o sa se schimbe deoarece au programul incarcat si nu pot sa dea numai seriale,mai baga si filme. Oricum o sa fie lunea pariu cu viata, martea vocea romaniei, mieruri si joi o sa bage filme ceva gen si mai noi vinerea o sa fie dansez pentru tine. happy Deci nu prea sunt sansesad.