| anonim_4396 a întrebat:

Dc serialul "pariu cu viata " este doar lunea...il va baga toata saptamanaa?

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Heii! Se da doar lunea deoarece ori este prea ocupat postul de alte emisiuni,seriale, ori vor sa faca audienta tinand lumea in suspans.
Nimeni nu stie daca il vor da toata saptamana dar nu inseamna ca este imposibil, poate se vor termina unele seriale care sunt difuzate si vor baga in locul lor alte episoade din Pariu cu viata!
Sper ca am ajutat!big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa fie toata saptamana. ei vor sa tina lumea in suspans saptamana de saptamana ca sa faca audienta mare la difuzare. funda