| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cel mai de groaza film ever, care credeti voi ca face si pe adulti sa se pise pe ei de frica...
Si daca puteti si site unde sa-l vad subtittrat sa dati. Funda sigur!

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Incearca Rec 2 http://www.filmealese.com/rec-2-2009/ (sigur o sa-ti placa)Dar sa-l vezi noapte, nu ziua.

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

The hills run red, Saw, The collector etc. happy

| FitMan a răspuns:

Salut. Exorcizare lui Emily Rose. O sa te sperii rau de tot.

| MissWow234 a răspuns:

Incearca dintre filmele Saw sau clasicele Friday 13ththinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drag me to hell...nu e sangeros... te tine in suspanswinking