| Dodon a întrebat:

Spuneti va rog site-uri ori canale youtube unde pot vedea toate episoadele sunt celebru scoate-ma de aici!

5 răspunsuri:
| Quicley a răspuns:

Nu cred ca le poti vedea pe toate deoarece se televizeaza in direct.

| DroGhys a răspuns:

Daca gasesti sa imi trimiti si mie

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru DroGhys):

Le gasesti pe voyo.ro. protv e foarte agresiva cu drepturile de televizare si nu o sa le gasesti nicaieri pe net complete

| DroGhys a răspuns (pentru suntserios):

Merci

| PaulaBretan a răspuns:

Ia aici gasesti sunt celebru scoate-ma de aici http://www.nfilme.com/category/emisiuni-tv/sunt-celebru-scoate-ma-de-aici/