| gabi115 a întrebat:

Stie cineva daca serialul Spartacus-God of arena( Zeii Arenei) va mai continua? pana acum este sezonul 1 si au fost date 6 EPISOADE.Cine stie funda+vot. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Meh daca ai vazut episodul 6 stii ca la sfarsit ii arata pe aia macelariti. dupa cum afirma unii ar putea mai fi cateva episoade dar eu sper sa fie despre spartacus. cel puti asa a dat sfarsitul episodului 6 de inteles.

3 răspunsuri:
| Vanyum a răspuns:

Da vor fi 12 sau 13 episoade si daca este adevarat ce spune iinternetul atunci vom avea si sexonul 3 undeva pe la sfarsitul acestui an

| gabi115 explică:

Spartacus cine este? Crixus?

| gabi115 explică:

S partacus cine este? Crixus?