| thestorm a întrebat:

Stiti cumva cum gasesc sezoanele de la doctor who cu primul al doilea, ....pana la al optulea lord al timpului? ca stiu ca al noualea,al zecelea, si al unsprezecelea doctor sunt sezoanele 1, 2,3,4,5,6,7 si tot asa...deci cum le gasesc pe alea vechi? stiti cumva cate sezoane se vor mai filma?

2 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Incearca pe 990 sau vplay.

Nu se stiu care se vor filma, cert e ca se vor mai filma. Mai multe detalii aici:
http://www.imdb.com/title/tt0436992/?ref_=sr_1

| EleonorM a răspuns:

Doctor Who seria originala se gaseste mai greu pentru ca este un serial vechi. Poti cauta e t-o-r-e-n-t-e cel mai sigur. Insa poti sa incepi direct cu Doctor who 2005 pentru ca nu prea are legatura cu cele vechi.
Have fun!