| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Stiti seriale in care personajul principal bun la suflet si toata vrajeala se transforma intr-un nemernic pe care ajungi sa-l urasti?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dexter -singurul criminal pe care nu ai cum sa nu-l placi!

https://www.imdb.com/title/tt0773262/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_2_nm_6_q_dexter

| J0B0MAT a răspuns:

Game of thrones.Sunt mai multe aici și e valabil și invers.
Aș zice și star wars, dar sunt filme și nu prea ajunge lumea ajunge să îl urască.

| LordCristobal a răspuns:

Breaking Bad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
( cauta pe Youtube " Dexter's Childhood Memories " si apoi cauta rezumatul serialului ).

Teresa
https://youtu.be/u-x1DRjFA5k?feature=shared

Passions ( 1999 ) - pe parcursul serialului ( care are 9 sezoane si mii de episoade ), unele personaje se transforma la propriu, dar si la figurat happy din mici ingerasi in mari prostanaci... pardon! happy devil

La Reina del Sur

| Sekim a răspuns:

The Punisher si Hannibal

| Darius50boss a răspuns:

Un om trebuie să aibă grijă să nu își strice mintea