| anonim_4396 a întrebat:

Uhmm... Stiti ca este serialul ala coreean pe Euforia TV "Boys over flowers" sau ma rog cum l-au tradus ei " Baieti de bani gata"... Nu m-am uitat pana acum dar as vrea sa ma uit. Nu stiti totusi pe la ce episod au ajuns cei de la Euforia? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

La episodul 13 credbig grin...si chiar iti recomand acest serial este unul superb...eu l-am vazut acum ceva vreme si mi-a placut enorm, unul dintre cele mai bune seriale coeene pentru adolescentiwinking

2 răspunsuri:
| emoneladubstep a răspuns:

Pai au ajuns la episodul 10 este super fain filmul la mmn e a 3 oara eu am rude coreene si zic ca sunt foarte buni, uita-te
big grinDbig grin:big grin
^^

| Iuulia1 a răspuns:

Hei, si eu m-am uitat la el.Iti zic eu este foarte bun.Actorii sunt =p~, eu mor numai cand ma gandesc la ei, si nu exagerez.Eu le-am urmarit pe toate pe net pentru ca nu vroiam sa mai astept.Sunt 25 de episoade dar pentru mine are nota 10.Nu credeam ca o sa ador in halu asta un serial. Pe Euforia s.a ajuns la episodul 10 sau 11. Mai bine uita-te aici la ele: http://www.gdragos.eu/2011/10/baieti-de-bani-gata-boys-before-flowers.html.