| UnSimpluRoman a întrebat:

Un anime super power fain stiti?

10 răspunsuri:
| Credinoameni a răspuns:

Charlotte,fara indoiala.La inceput este destul de interesant (poate o sa te plictiseasca oleaca) dar ultimile 5 episoade iti dau f*** up.

| ChaseProduction a răspuns:

Tokyo Ghoul e cel mai bun, atat soundtrack-ul o sa te cucereasca cat si povestea.

| TheRealFantasy a răspuns:

Hunter X Hunter boss, ala 2011, e misto si lung ca nr de episoade, un sezon 148 ep parca.
Akame ga Kill
Dragon Ball

Astea is pe actiune, au si romance dar nu sunt asa kawaii sau super mainstream...

| onneshhott a răspuns:

1. Sekirei
2. Highschool DxD
3 No Game No Life

Top trei in lista mea, aceste animeuri nici nu au nevoie de descriere este de ajuns sa te uiti la primul episod si nu ai sa te mai opresti.

| UnSimpluRoman explică (pentru Credinoameni):

Vazut.

| UnSimpluRoman explică (pentru ChaseProduction):

Am vazut asa multe si TG nu am avut cum sa il omit big grin

| UnSimpluRoman explică (pentru TheRealFantasy):

Vazute!

| UnSimpluRoman explică (pentru onneshhott):

Sekirei nu prea imi place cum e si celelalte 2 le-am vazut.

| Credinoameni a răspuns:

Plastic memories, Ballroom e youkoso si un film anime Anthem of my heart
PS :Esti cumva de la filo ca ai avut timp sa te uiti la atatea anime?

| UnSimpluRoman explică (pentru Credinoameni):

Am vazut plastic si ballroom l-am incercat dar nu e de mine si nu, nu sunt de la filo