| king5151 a întrebat:

Un film de acțiune asemanator cu editiile de fast and furios? Să nu fie vechi vechi

4 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Need for Speed" - o serie de filme bazate pe jocuri video cu același nume, care urmăresc aventurile unor șoferi de curse care participă la competiții periculoase și încearcă să scape de poliție.

"The Italian Job" - un film din 2003 care urmărește povestea unei echipe de hoți care planifică un jaf spectaculos în Italia, folosind mașini rapide și manevre periculoase pentru a scăpa de autorități.

"Gone in 60 Seconds" - un film din 2000 care urmărește povestea unui hoț de mașini care este forțat să fură 50 de mașini într-o noapte pentru a-și salva fratele.

"The Transporter" - o serie de filme care îl prezintă pe Frank Martin, un șofer profesionist care se angajează să transporte diverse bunuri ilegale și periculoase, fără a întreba ce conțin

| king5151 explică:

Te las ca sunt sarbatorile. e de inteles ca nu ai si tu tv sa te uiti happy

| Nelucojoc a răspuns:

Filiera franceza

| aijduhaSkjia a răspuns:

Better Call Saul!