| Mopmop a întrebat:

Un film SF care v-a dat pe spate? Poate fi si serial ca nu e bai. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Are multe episoade tari. Mie cred că îmi place cel mai mult episodul San junipero.
Dark e iarăși un serial SF foarte bun.

41 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Agents of SHIELD. Cel mai SF serial. 12 Monkeys alt serial Sf

| J0B0MAT a răspuns:

Black mirror - serial. E printre cele mai bune Sf-uri, dacă nu chiar cel mai bun, după părerea mea.

| Mosotti a răspuns:

Terminator 2 cand l-am vazut prima data.

| Clorox a răspuns:

Arrival, recomand.

| Mopmop explică (pentru Clorox):

Multumesc pentru raspuns. Am sa urmaresc!

| Mopmop explică (pentru StrongHeart):

Nu. Am sa ma uit. Multumesc pentru raspuns!

| Mopmop explică (pentru Zuzu1991):

Marea majoritate din ce spui am urmarit. Multumesc mult pentru raspuns!

| Mopmop explică (pentru J0B0MAT):

Mi-a plcut mult! Mai ales faza aia in care 2 s-au cunoscut online intr-un joc si au ajuns sa faca dragoste virtual. Cand a fost sa se vada erau babati...sincer s-a terminat cam naspa din cate imi amintesc. Multumesc de raspuns.

| Mopmop explică (pentru mentholinks):

Merci de raspuns.

| relian a răspuns:

Whaterworld,uite un alt film bun, asta daca nu ai vazut deja.

| Mopmop explică (pentru relian):

Multumesc!